מחירים עבור כרטיסי ביקור מגנטיים

 

מחירים עבור כרטיסי ביקור מגנטיים


כרטיסי ביקור מגנטיים צריכים להיות מודפסים רק אצל בעלי מקצוע מנוסים. אנשים העוסקים במגנטים הם לא רק אנשי עיצוב אלא בעלי מקצוע לכל דבר ועניין. בעבר, השוק לא היה גדול כמו היום והיו רק מגנטים יוקרתיים שהחזיקו מעמד שנים רבות. היום המצב לא כך, ומדיניות השפע הקפיטליסטית הולידה בעלי מקצוע לא מעטים המחזיקים בציוד לא כדאי ולא מומלץ על אף מחירו הזול. מגנטים אלו יכולים להתבלות כעבור מספר שבועות או חודשים, ופירוש הדבר שהתמונה המוטבעת על גבי המגנט תדהה, ופס לבן יתקבל במקומה. הדבר תלוי בנוכחות או אי נוכחות ציפוי הגנה אקרילי על גבי המגנט.

 

מחירים עבור כרטיסי ביקור מגנטיים עם ציפוי אקריל

מגנטים אלה הם המגנטים הטובים שיוצרו בעבר. אם כרטיס כזה הזמנת – אותו כעבור מספר שנים חילקת. הדבר אינו טריוויאלי כלל ועיקר. מגנט ללא ציפוי זה יימחק ויידהה כעבור מספר חודשים בודד. זה לא סוד שאלה מגנטים יקרים ביחס למגנטים ללא הציפוי, אך הם ורק הם יוכלו להישמר לכם זמן רב, ולחסוך לכם הזמנת מגנטים חדשים שיימחקו עם השנים.

 

מחירים עבור כרטיסי ביקור מגנטיים ללא ציפוי אקריל

מדובר במגנטים זולים המאפשרים לכל אחד לרכוש אותם. יחד עם זאת, הם נועדו לשימוש בפרקי זמן קצרים, שכן הם לא מוגנים ועלולים לדהות במהרה. מומלץ להשקיע עוד כמה שקלים ולצפות באקריל את המגנטים שלכם. אם אין בידכםה את האפשרות לעשות זאת, מוטב כי תזמינו כרטיסי ביקור ללא מגנט. הם לפחו תיישמרו לכם לתקופה ארוכה הרבה יותר. גם אם תספקו ללקוחות שלכם כרטיס זה, סביר שהם יתלו אותו על המקרר, והוא ידהה גם אצלם עם חלוף הזמן.

 

לסיכום

מאמר זה השווה בין כרטיסי ביקור מגנמטיים ללא ציפוי אקריל לכרטיסי ביקור עם ציפוי אקריל והגיע למסקנה שתמיד עדיף להזמין עם הציפוי בשל העמידות המתמשכת. כרטיסים ללא ציפוי הם מוצר שיתבלה מהר, ולא מומלץ גם מטעמי חיסכון. מנגד, ניתן להזמין כרטיסי ביקור פשוטים לאחסון בארנק, שיחסכו לכם כסף רב, וגם יישמרו זמן רב.