כרטיסי ביקור - הסבר טכני

 

כרטיסי ביקור - הסבר טכני


גודל כרטיס הביקור
הגודל הסטנדרטי של 
כרטיסי ביקור בישראל הינו: 5X9 ס"מ. רצוי להימנע מהזמנת כרטיסי ביקור במידות גדולות יותר, בעיקר מכיוון שהארנקים של מרבית האנשים מותאמים לכרטיסי ביקור בגודל הסטנדרטי. כרטיס ביקור קטן מהגודל הסטנדרטי יגרום לקושי גדול בהוצאתו מהארנק.

 

פינות עגולות – חייבים ?
ממש לא. הפינות העגולות משדרות מסר מעט מצועצע, ולכן כרטיסי ביקור סולידיים רצוי שיודפסו עם פינות רגילות ולא עגולות. מוצר בעל פינות עגולות מתאים במיוחד לעוסקים במקצועות כגון: קוסמים, ליצנים, תקליטנים וכדומה. בעלי מקצועות אלו ימצאו שהפינות העגולות תורמות למסר של כרטיס הביקור שלהם.

 

למינציה – כן או לא ?
למינציה הינה ציפוי ניילון אשר עוטף את כרטיס הביקור, ואינו חורג מגבולותיו. הלמינציה מסייעת בעיקר בשמירת כרטיס הביקור לאורך זמן, מניעת קרעים וחסינות מפני לחות. תוספת למינציה איננה כרוכה בתשלום גבוה ומשפרת את מראה כרטיסי הביקור באפן ניכר. ניתן להזמין כרטיסי ביקור בעלי למינציה מבריקה, אשר כשמה כן היא – מבריקה. הלמינציה המבריקה מתאימה במיוחד לכרטיסי ביקור בעלי גוונים בהירים. סוג נוסף של למינציה, היא למינציה בגימור מט, במקרה זה מומלץ להשתמש בה בכרטיסי ביקור סולידיים אשר אינם כוללים תמונות. מחירה של למינציה מט, יקר מעט יותר מזה של הלמינציה המבריקה.

 

סוגי ניירות המתאימים להדפסת כרטיסי ביקור
נייר כרומו מט הוא הנייר הסטנדרטי והמקובל בישראל ב-הדפסת כרטיסי ביקור. נייר זה חלק ומלוטש ומקנה לכרטיסי הביקור מראה מקצועי. ניתן להדפיס כרטיסי ביקור גם על ניירות ממוחזרים מסוגים שונים המעניקים מראה טבעי יותר.

 

אז כמה כרטיסים כדאי לי להזמין ?

 הייתם מצפים שאנחנו נאמר: כמה שיותר !, ממש לא. הכמות נגזרת בהכרח מהתדירות בה אתם מחלקים את כרטיסי הביקור שלכם. הכמות ההתחלתית המומלצת לדעתנו הינה 250 כרטיסי ביקור. כמות זו תאפשר לכם לבצע אומדן יעיל של תדירות השימוש שלכם. יש לזכור שהעיצוב נשמר במערכת יו-פרינט, וניתן תמיד להדפיס כמות נוספת של כרטיסי ביקור ללא צורך לעצבם מחדש.

ראו גם: כרטיסי ביקור מגנטים