כרטיסי ביקור מעוצבים

 

כרטיסי ביקור מעוצבים


כרטיסי ביקור מעוצבים הם כרטיסי ביקור שמראם החיצוני עולה עשרות מונים על פני כרטיסי ביקור סטנדרטיים. בימינו, הציבורים השונים אינם מסתכלים על טיבו של בעל המקצוע, בייחוד אם מדובר בתחום שהם לא בקיאים בו, והם שואפים להתחיל להתעניין בו. במצב כזה, הלקוח לא מכיר ולא יכול לשפוט האם פלוני טוב יוצתר מאלמוני בתחום העיסוק שלו, וכל מה שנשאר לו הוא להחליט לפי המראה החיצוני של הכרטיס. להלן הדרך להפיק כרטיסי ביקור מעוצבים:

 

התחקה אחרי הקולגות שלך

בדוק כיצד הם מעצבים את הכרטיסים שלהם. חשוב באלו ענפים בתוך תחום העיסוק שלך אתה עדיף על הקולגות, והכנס את הענפים הללו לכרטיס הביקור. חשוב כי הם יופיעו בצורה מודגשת בצבעים כהים על מנת שהקורא יוכל להבחין בהם וכך להעדיף אץת השירות שלך על השירות של המתחרים.

 

השתמש בכמה שיותר צבעים

חשוב לא להפריז, אך חובה לדחוף צבעים היכן שרק ניתן. למשל, אם מדובר בעסק שנותן שיעורי גיטרה, אפשר לשים צבעים כמו חום, כתום, שחור, זהב, כסף, ועוד. חשוב כי הצבעים יהיו בעלי קונוטציה למה שאתה עושה – כדי שהמתבונן בכרטיס יידע מה הוא השירות הניתן במסגרתו.

 

השתמש בכמה שיותר סוגי פונטים

בדומה לצבעים, גם הפונטים חייבים להיות מתואמים לתחום העיסוק שלך. בדוק אפשרות להכניס אלמנטים עיצוביים לפונט שלך. למשך – אם נחזור לדוגמת שיעורי הגיטרה, ניתן לשים צוואר של גיטרה במקום התנועה ו` שבמילה "שיעורי".

 

השתמש בתכנות מתקדמות

תכנות מתקדמות אינן תחליף למעצב מקצועי, אך ישנן תכנות חצי מקצועיות שניתן להפיק מהן עיצובים מעניינים למדיי. חלקם – נמצאים בתכנה כברירת מחדל, ואת חלקם ניתן להפיק באמצעות עט כדורי לשרטוט ממוחשב.

 

לסיכום

הוצעו מספר טיפים מקצועיים לשדרוג כרטיסי הביקור שלכם לכרטיסי ביקור מעוצבים. חשוב להתאים את הפונטים שלכם ואת הצבעים בהם אתם משתמשים – למקצוע בו אתם עוסקים, ולמצוא תמיד את החיבור הנדרש. הובאו מספר דוגמאות העוסקות בקשר בין שיעורי גיטרה לצבע ובין שיעורי גיטרה לפונטים ממוחשבים, אך הדבר ישים בכל תחום מקצועי שהוא – מניקיון, ועד הייטק – כלה בסוגי האמנויות השונים שניתן לחשוב עליהם.