כרטיסי ביקור מגנטיים בזול

 

כרטיסי ביקור מגנטיים בזול


כרטיסי ביקור מגנטיים בזול ניתנים להשגה בכמה דרכים. מאמר זה יסייע לך להוזיל את כרטיסי הביקור שלך ככל שיידרש, תוך מציאת הדרך המתאימה לך. להלן מספר דרכים לאתר כרטיסי ביקור מגנטיים בזול:

 

הזמן כרטיסי ביקור מלבניים ללא ביצוע חיתוכים מיוחדים

חיתוכים אלו מזמינים עוד עבודה לבית הדפוס, ובעקבותיה המחיר עולה. השתמש בחיתוכים אלה רק אם אתה חייב לבצעם במסגרת תפקידך: למשל – אם המקצוע שלך הוא מתקן אופניים ניתן לעצב מגנט בצורת אופניים עם השם והפרטים שלך, אך זהו תהליך יקר. הרבה יותר זול להפיק מלבן מגנטי סטנדרטי ועליו להטביע איור או תמונה של אופניים, עם שמל ופרטייך.

 

בטל את ציפוי האקריל בהזמנה

ציפוי האקריל אמור להגן את המגנט שלך מפני שחיקה, אך הסרתו יכולה להואיל אם יש לך ביטחון במציאת לקוחות מהר. אם אתה בונה על כך שהלקוח יחזור כעבור זמן רב, עדיף שלא להפיק מגנטים אלה משום שכעבור חצי שנה הם נעשים דהויים כמעט לחלוטין ובעל הבית לא יזכור מה היה כתוב שם. ככלל, מוטב שלא להוזיל באמצעות אלמנט זה, אלא אם כן זהו מוצא אחרון בהחלט בחיסכון בתקציב של העסק שלך.

 

הזמן מגנטים בהדפסה שחור לבן

מגנטים אלה יחסכו לבעל בית הדפוס להדפיס בצבע, מה שאמור להוזיל עלויות. ישנם לא מעטו בעלי עסקים להם לא רק שהחשיבות לצבע לא משנה, כרטיסי השחור לבן עלולים אף לעורר יותר עניין: מגרשים למכירת מכוניות משומשות, מכונאי רכב, שיפוצניקים ועוד – לרבים מבעלי עסקים אלה יש מגנטים בצבעי שחור לבן אטרקטיביים במיוחד.

 

הקטן את גודל המגנט

אם ניתן להקטין את גודל המגנט, פחות חומר מגנט מנוצל על ידי בית הדפוס, וזה אמור להוזיל עלויות. זהו פתרון מצויין למי שמתעקש על הדפסה בצבע. ניתן להקטין במעט את ה מגנט על מנת לקהל הדפסה של אותו חומר בצורה ברורה דיו לקורא.

 

לסיכום

הוצעו מספר דרכים להשגת כרטיסי ביקור מגנטיים בזול. דרכים אלו נפוצות מאד לשימוש ובאות לידי ביטוי בשוק לא אחת. לא מומלץ – בגדול לבצע הדפסת מגנטים ללא ציפוי אקריל להגנה מפני שחיקה, אך מומלץ מאד להדפיס בשחור לבן או בגודל קטן באופן יחסי לשם ההוזלה הרצויה.