הזמנות מיוחדות לבת-מצווה

 

הזמנות מיוחדות לבת מצווה


הזמנות לבת מצווה הן ללא ספק מוצר בסיס היום במדינה שלנו, אך כמה מכם הדפיסו הזמנות מיוחדות לבת מצווה ? כמה מכם השקיעו מחשבה עזה של שבועות וחודשים רק בעיצוב ההזמנה ? סביר להניח כי לא הרבה, וניתן להבין: ההורים עובדים, אין זמן להיפגש עם מעצבים, אין את התקציב לשלם להם, ההיצע בשוק כה גדול שלא יודעים מה לבחור. במקום להתחקות אחר מחקר מעייף זה, ריכזנו עבורכם את הדרך לייחד את ההזמנות של הבת שלכם. חשוב לשתף אותה ברעיונות על מנת לחבר אותה להליך בחירת ההזמנה:

 

חשבו בצורה שבלונית על תוכן ההזמנה

תוכן כמו "(שם פרטי) (שם משפחה) חוגגת בת מצווה" ולאחריו ציון המיקום והשעה הוא תוכן בסיס, אך אפשר לצקת אליו עוד רעיונות רבים. חשבו על תחביבים שהבת שלכם עוסקת בהם: ריקוד, ספורט, איפור, ועוד. ניתן לשלב דמויות או חפצים דוממים הקשורים לתחביבים אלה בהזמנה – למשל. כמו כן, חשבו על ידוען כלשהו שהיא מעריצה. ניתן לשלב משפטים חכמים שהוא או היא אמרו בהזמנה. אלמנטים אלה מחברים את הבת שלכם להזמנה, ומעתה זו ההזמנה שלה, עם האופי שלה יצוק פנימה. בנוסף, כעת זו הזמנה עם ערך מוסף.

 

חשבו בצורה סופית על הערכים הנוספים שיתווספו להזמנה

כל אותם ערכים עליהם דובר בפסקה הקודמת: אנימציות ותמונות הקשורות בתחביבים של הילדה, ציטטות של אנשים שהיא מעריצה, וכו`: היכן לשלב אותם בגוף ההזמנה, ובאיזה אופן ? במידה ואין מקום להכל – את מה לנפות ? על כל אלה – עליכם לחשוב בשלב זה.

 

התייעצו עם איש מקצוע מתחום העיצוב

איש מקצוע שכזה יוכל להשיא לכם עצה ולתקן טעויות עיצוביות שהוא מפרש ככאלה. שיפורים אלה יכולים לשדרג את ההזמנה ולהפוך אותה לאטרקטיבית במיוחד.

 

בחרו בית דפוס

בית הדפוס חייב להיות אמין וישר. בתי דפוס מסוימים מעסיקים אנשי גרפיקה ועיצוב, ולכן השלב הקודם יכול להיחסך לכם אם אתם מרוצים מהשירות של המעצב המקומי. בנוסף, חשוב כי בית הדפוס יעבוד בצורה מקצועית עם טובי המכשירים, ויותיר אחריו הרבה לקוחות מרוצים. ניתן להתייעץ לגבי בית הדפוס עם לקוחות קודמים, ולברר האם זה הוא בית דפוס כדאי לעבודה עמו.