הזמנות לחתונה להדפסה

 

הזמנות לחתונה להדפסה


בתי הדפוס השונים עוסקים בהדפסת מסמכים. בין השאר, הם מבצעים גם הזמנות לחתונה להדפסה. הדפסת ההזמנות אינן אירוע מקרי. על מנת שההדפסה תודפס ותופק בצורה מקצועית, חשוב להקפיד על כמה כללי אצבע שיסייעו לכם לביצוע הדפסה נאותה. בית דפוס שלא מעיר ללקוחות שלו על כללי אצבע אלה, אלא מדפיס מבלי עשיית הבירורים המקדימים, הבוא ככל הנראה בית דפוס חובבן שלא ישאיר חותם ברמה גבוהה עבורכם. להלן העבודות המקדימות שיש לבצע: הזמנות לחתונה להדפסה הן אומנות, לא העתקה. כך תעשה אותה נכון:

 

בקש מהגרפיקאי או המעצב לפנות לך 2 – 5 ס"מ לפחות – בכל צד של מלבן ההזמנה

מדובר הן בשוליים אופקיים והן בשוליים אנכיים. גם אם יש טוקסט או תמונה פולשניים במיוחד הם לא יעברו בשום פנים ואופן את השוליים הללו. בתי הדפוס המקצועיים מכילים מכשירי חיתוך והדפסה הפוסחים על המסמך אם תבניתו גדולה מדי. אופן הסינון של מכונות אלה פוסח קודם כל על השוליים. הדפסת   הזמנות לחתונה בזול, הזמנות יוקרתיות לחתונה ולה להפוך את החתונה לאירוע מאושר במיוחד. יצירת שוליים ריקים היא מעשה שעורב לבטחון ההזמנות שלכם במאת האחוזים. מומלץ לוודא עם בית הדפוס האם כך עובדות מכונות ההדפסה והחיתוך במפעל, ובמידה וכך הדבר – חשוב לוודא כמה סנטימטרים יש לפנות בכל שול ושול. אנו ממליצים גם על הסעות לחתונה בזול, 

 

הקפידו על רווחים נאותים בין המשפטים בהזמנה

גם טובי המעצבים והגרפיקאים הם אנשים עסוקים המקבלים עשרות פניות ביום ומאות פניות בשבוע. לפיכך, אין להם תמיד את הזמן הדרוש על מנת לטפל בהזמנה שלך כאילו היא הייתה ההזמנה שלהם. הדבר מתבטא בכתיבת משפטים צפופים, שייראו מסורבלים מאד בהדפסה בפועל. הדפסה לכל דבר ונושא תמיד צריכה להעשות במקום עם ניסיון וכמובן להשתמש בניירות מיוחדים להדפסה על מנת שהמוצר הסופי ייראה בדיוק כמו שדמיינתם. חשוב לוודא כי הגרפיקאי מקפידים על רווח של שורה וחצי או שורה כפולה לפחות. במידה והם לא מקדישים מחשבה זו לתוכן – בטענה שרק האנימציה היא זו שחשובה, היו אתם המבוגר האחראי שידרוש את ריווח המשפטים.

 

הקפידו על גיוון בפונטים

שימוש בפונט אחד כל ההזמנה יוצר שבלוניות וחוסר עניין לקורא. הקפידו לגוון בפונטים השונים על מנת ליצור משיכה ועניין. שימו דגש על הקשר בין הפונטים לבין האיורים והגרפיקות השונות המיועדות להזמנה.

 

הקפידו על התאמה נכונה של הצבעים

למשל, אם הרקע של ההזמנה שלכם כהה יחסית, מומלץ שלא לכתוב בשחור, ואם הרקע בהיר יחסית – בוודאי שלא לכתוב בלבן. אלה דוגמאות קיצוניות, אך ישנן לא מעט דוגמאות שגרתיות יותר, בהן הלקוחות מבצעים טעויות נפוצות. האלמנט הכי חשוב, שהפונט מוצב באופן ברור על גבי הרקע, ולא יוצר קושי קריאה בשל אי תאימות בין הצבעים.