הזמנות לחתונה בזול

 

הזמנות לחתונה בזול


מעוניין להשיג הזמנות לחתונה בזול ? אין זה אומר שתצטרך לרדת באיכות ! ראית הזמנה ממש יקרה שבה אתה חפץ ? זה לא סוף הסיפור. בדוק כיצד בית הדפוס קרא לדגם של הזמנה זו וחפש אותו במנועי החיפוש השונים באינטרנט. כדאי לערוך חיפוש לפי תמונות על מנת לאתר את הדגם שרצית. בדרך כלל יופיעו עשרות בתי דפוס שונים שיציעו דגם זה. ברור את הזול מבין כולם, אך לא לפני שוידית מספר עובדות על בית הדפוס:

 

ודא כי בית הדפוס המיועד להזמנות – אמין ומקצועי

כנס לפורומים, אתרים ואפילו – שאל אנשים שהתחתנו בעבר האם אותו בית דפוס הוא מפעל אמין שניתן לסמוך על שירותיו. כבר קרו לא מעט מקרים שבית עסק אחד הציע מחיר שהכיל הפרש משמעותי מבתי עסק מתחרים, והדבר התברר כמתיחה במקרה הטוב, וכשירות סרק הגובה כספים באשראי מראש, ונס עם הכסף במקרה הפחות טוב.

 

בהמשך לפסקה הקודמת, אל תשלמו מראש

מומלץ מאד לשלם אך ורק לאחר גמר העבודה וצפייה בעבודה בעיניים שלכם. הדבר לא רק ימנע גניבות של אנשים המתחזים לבעלי בתי דפוס, הוא גם אקט נכון צרכנית: כפי שהזמנת אוכל במסעדה לא מבטיחה לבעל המסעדה תשלום, משום שייתכן כי אתם אלרגיים למזון או שהמזון אינו לשביעות רצונכם, כך גם בשירות הדפסות בבתי דפוס, ובייחוד שמדובר במסמך כה חשוב כמו הזמנות לחתונה.

 

בטרם תאשרו את העסקה, בקשו מבעל בית הדפוס להמתין מספר דקות

במהלך דקות אלה, שוחחו עם עוברים ושבים בשכונה בה ממוקם בית הדפוס. אם הגיע החתונה, ודאי תתעניינו גם בהסעות לחתונה אם תרצו להגיע לחתונה באופן הטוב ביותר. בסבירות גבוהה – ניתן תמיד למצוא עובר אורח שיעיד כי ישנו בית דפוס זול עוד יותר ממה שחשבתם עבור אותן הזמנות. כמובן שאם הדיווח אינו נראה אמין, חזרו לבית הדפוס הנוכחי ואשרו את העסקה.

 

היו שלמים עם הבחירה שלכם

הזמנות לחתונה – גם אם נקנו בחיסכון, מכילות ערך רגשי עבורכם ועבור ההורים שלכם. חשבו האם אכן הדגם הזה הוא הדגם הרצוי לכם. אם אינכם מתחברים אליו רגשית, עדיף לפתוח קצת יותר את הארנק תמורת מוצר שאתם שלמים איתו.