הזמנות לבר-מצווה – מחירים

 

הזמנות לבר-מצווה - מחירים


מחירי הזמנות לבר מצווה נקבעים על פי סוג הנייר, כמות העמודים להדפסה והפעולות המיוחדות שצריכות להיעשות בהזמנה: קיפול אמצע העמוד, או קיטום קצוות. על מנת לקבוע כמה תשלם, חשוב לבוא עם תקציב מוכן מראש, ולבחון מה ניתן לעשות במסגרתו. אסטרטגייה שנייה, היא להחליט עם הבן שלך איזה סוג של הזמנה אתם רוצים, ולבצע עליה ורק עליה – סקר שוק. להלן הדרך לעשות זאת:

 

חשבו איך תיראה ההזמנה לבר מצווה

ההזמנה יכולה להיות דו עמודית או חד עמודית, צבעונית או לא צבעונית. לאחר שתחשבו על המראה החיצוני, כולל המלל שייכתב בפנים, בגשו לאיתור ספק שיבצע זאת עבוכרם:

 

בצעו סקר שוק מקיף

סקר השוק יכול להיעשות באינטרנט. חשפו אחר בתי דפוס שונים ובדקו מחירים עבוד הזמנות הבר מצווה  הרצויות לכם. תמיד יהיה הפרש מחירים עקב דגם משוכלל יותר, אך ייתכנו בתי דפוס זולים משמעותית מהשאר בכל סוגי הדגמים, וכך תוכלו להשיג את הדגם הרצוי לכם בתקציב שתוכלו לעמוד בו.

 

התייעצו עם הורים של חוגגים קודמים

האחרונים יוכלו לספר לכם מנסיונם היכן נמצאים בתי הדפוס הזולים. בדרך זו תוכלו להשיג הזמנות מושקעות לבר מצווה במחירים הוגנים למדי.

 

נסו להגדיל את כמות ההזמנות

במידה ותהיה באפשרותכם האפשרות להגדיל את הכמות, תיתכן הנחה מבית הדפוס על ביצוע הזמנה סיטונאית.

 

שנו את סוג הנייר המופיע בהזמנה

בתי דפוס רבים בוחרים כברירת מחדל נייר יקר, שאופן הייצור שלו קשה. ניתן תמיד לבחור בנייר פשוט יותר, ובכך להוזיל משמעותית את מחיר ההזמנות לבר מצווה.

 


על אף רצונכם במחיר זול, חשוב תמיד לבדוק את בית הדפוס לפני הסגירה. לעתים, בתי דפוס יקרים יכולים להיות שירותיים ומקצועיים יותר מבתי הדפוס הזולים, עד כדי חוסר אמינות וחוסר עמידה בזמני האספקה בבתי הדפוס הזולים.

 

לסיכום:

במאמר זה הובאה הדרך למציאת הזמנות לבר מצווה במחירים זולים. חשוב לציין כי ישנם מקרים בהם ניתן לאתר מחיר זול ביחס לשוק בבית דפוס מסוים, אך במקרה זה עליכם לבדוק את טיבו, ואת אמינותו. בשום פנים ואופן – אל תסכימו לשלם מראש, שכן לא מקובל לשלם על מוצר שטרם ראיתם אותו.