הזמנות לבר-מצווה עם תמונה

 

הזמנות לבר מצווה עם תמונה


מאז ומתמיד, מקובל היה לצרף תמונה של חתן הבר מצווה להזמנה. הזמנות לבר מצווה עם תמונה הן הזמנות מושקעות יותר, צבעוניות יותר, המעידות על הקשר בין ההזמנה לחוגג. לפיכך, מומלץ לצרף תמונה להזמנה. הדרך לשלב בין גוף ההזמנה לתמונה כתובה בפסקאות הבאות:

 

אתר דגמים שונים של הזמנות לבר מצווה עם תמונה

את הדגמים ניתן לראות באינטרנט או בבתי הדפוס עצמם. ניתן לשים את התמונה למעלה, במרכז או בחלק התחתון של ההזמנה. כמו כן היא יכולה להיות בצדו הימני, המרכזי או השמאלי שלה. בשלב ריבוי האפשרויות, חפשו כמה שיותר מהן והתייעצו עם חתן הבר מצווה על אופן מיקום התמונה.

 

התייעץ עם משפחות אחרות שחגגו בר מצווה

במשפחות אלה, במיוחד אם הן משפחות בהן החגיגה התרחשה בעת האחרונה, ההזמנה עדיין שמורה, והתוכן שלה עדיין טרי הראשם של החוגגים. מומלץ להתייעץ איתם לגבי עיצוב ההזמנה, ונחיצות הדפסת הזמנות לבר מצווה עם תמונה.

 

התייעץ עם מעצב גרפי

המעצב הגרפי יוכל להשיא לך מספר עצות מועילות לגבי מיקום התמונה בהזמנה, ושילובה עם תוכן ההזמנה השוטף. המלצות אלה אמנם יקרות, אך הן יעשירו את ההזמנה שלך לעין שעור ויגרמו לאנשים רבים להתעניין בחגיגה שלך מעבר לתוכן הסטנדרטי הכתוב בהזמנה.

 

עיין בעיתונים הקשורים לעבודה עם דפוס

עיתונים אלה יוכלו להשיא לך מספר עצות מועילות לעבודה עם תמונה בהזמנות לבר מצווה. ניתן להסיק רעיונות שלמים או לקחת את מה שנראה לך מהכתוב שם. חשוב להקפיד על שביעות רצונו של חתן הבר מצווה בהקשר זה.

 

תנו לחתן הבר מצווה כמה ימים להחליט לאחר סבב ההתייעצויות השונות

חתן הבר מצווה, בנוסף לידע שצבר בשיעורי העלייה לתורה, צבר גם לא מעט ידע בעיצוב כדאי של הזמנות לבר מצווה העניקו לו מספר ימים לעיכול המידע, ותנו לו לבצע החלטה לגבי עיצוב ההזמנה. מנסיוננו, הוא ישלב רעיונות ספורים מכל התייעצות ויבנה הזמנה הייחודית לו.

 

לסיכום

במאמר זה הוסבר כיצד ניתן לשלב תמונה בהזמנה לבר מצווה. הזמנות לבר מצווה עם תמונה הן הזמנות המוסיפות עניין רב לכתוב בהן בשל האלמנט הגרפי. כיום – במאה ה 21 אלמנט זה חשוב מעין כמוהו, ושואב קוראים רבים להתעניין בכתוב בשל קיומו.