הזמנות יוקרתיות לחתונה

 

הזמנות יוקרתיות לחתונה


ה
זמנות יוקרתיות לחתונה הן מוצר חשוב בסל המוצרים לחתונה שלך. המזנות יוקרתיות נבדלות מהזמנות אחרות באיכותן, בחומרים מהם הן עשויות, וברמת העיצוב שהושקעה בהן. להלן מקבץ טיפים שימשיים לבחירת הזמנות יוקרתיות לחתונה:

 

אל תנסו לעצב לבד את ההזמנה

ניתן לחשוב על הרעיון אך לא מומלץ להיעזר בעצמכם בתכנת הגרפיקה. גרפיקה היא מקצוע בפני עצמו הכולל שימוש בטיפוגרפיה, שילוב אנימציה ושילוב  מפות ושרטוטים. יש להשאיר את זה למקצוענים. מומלץ לפנות למשרד גרפיקאים או למעצב הטיפוגרפיה בבית הדפוס.

 

פנו רק לספקים בעלי שם

קיימים ספקים רבים בתחום עיצוב הזמנות יוקרתיות לחתונה – שאינם משתווים באיכותם לספקים הידועים והמוכרים. נכון שעבור האחרונים תצטרכו לשלם יותר אך מוטב לבצע עיצוב והדפס תהזמנות יוקרתיות לחתונה מאשר הזמנות ממוצעות שלא יחמיאו לכם במיוחד.

 

חשבו על רעיון מעבר לציון המיקום, התאריך ושמות ההורים

מומלץ לחשוב על איזה הגיג של פילוסוף או משפט הומוריסטי לפילפול תוכן ההזמנה.

אנו ממליצים בחום גם על להקות לחתונה כדי לשפר את האירוע שלכם.

השבלוניות אינה יצירתית וחוסר יצירתיות יוצר הזמנה ממוצעת. היות ואנו דנים על הזמנות יוקרתיות לחתונה, חשוב שהן גם יהיו הזמנות מפולפלות שייזכרו בקרב האחרחים שלכם גם לאחר החתונה.

 

 

רדו לפרטים הקטנים

ירידה לפרטים הקטנים חשובה מאד. חשוב לדעת מה יהיה יחס הגדלים בפונטים, אלו משפטים יודגשו, אלו משפטים יסומנו בכוכבית, והאם התבליטים השונים יתבטאו במספור, בכוכביות או ב א`, ב`. לא מאלתרים בהזמנות לחתונה, מתכננים ולומדים הכל מראש. רק כך תושג תוצאה שאינה משתווה לשום הזמנה אחרת מבחינת איכותה.

 

הרבו בצבעים חמים

הרבו בצבעים וסממנים המביעים חמימות. מומלץ להשתמש בצבעים אדומים, בציורים של לבבות, ובאנימציות המצדיקות את נוכחות הצבע האדום: איורי תותים, דובדבנים או תפוחים אדומים. הדבר ידגיש שמדובר בהזמנה לחתונה, שהוא אירוע חם ומרגש בזכות עצמו.

 

נסחו משפטיחם קצרים וקולעים

רצוי להשתמש בניסוח משפטים קצרים וקולעים. המשפטים לא צריכים להיות ארוכים מדי.

גם אם מדובר בהזמנות לחתונה בזול

היוקרה שבהזמנה מתבטאת במשפטים קצרים וברורים אך בעלי ערך מוסף לקורא. פירוש הדבר שאין צורך לרשום את הביוגרפיה של החתן, הכלה  וההורים – לדוגמה, אך יש צורך להזכיר כי החתונה תיערך בתאריך מסוים, בשעה מסוימת ובמיקום מסוים.