הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים

 

הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים


כרטיסי ביקור מיוחדים הם כרטיסי ביקור שהעיצוב שלהם מעיד על בעל המקצוע ותפקידו בארגון מסוים. המקרים הנפוצים הם מדבירים שונים המדפיסים בצורת חרק את כרטיס הביקור המגנטי שלהם, ומקרים נדירים יותר הם שפים של מסעדות המזמינים כרטיס ביקור מגנטי בצורה של כלי בישול כלשהו. יש בצורה הזו כדי לבטא בצורה בלתי אמצעית את ייעודו של בעל העסק, ואת מה שהוא עושה למחייתו עוד בטרם קראת את תוכנו של הכרטיס: אומרים כי אם תמונה שווה אלף מילים אז צורה שווה לאלף כרטיסים מלבניים, וזה בדיוק האפקט שבכרטיס זה.

 

העלויות הצפויות של כרטיסי ביקור מיוחדים

העלויות יהיו גבוהות באופן משמעותי, אך אם אתה יודע כי יש לך דריסת רגל בתחום בו אתה עוסק ואתה צריך את כרטיס הביקור לשם שדרוג העסק, כדאי לבחור בעיצוב זה, שכן הוא ימשוך לקוחות רבים מרחוק. אם אנשי דיוור ישיר יחלקו את הכרטיס הזה, ועובר אורח יראה אותו על שער של בית או בניין מרחוק, הוא עלול לעצור ולקרוא רק מראיית החפץ הדומם הלא שגרתי הזה ואף להתעניין בשירותייך.

 

מתי עדיפים כרטיסי ביקור מיוחדים על פני כרטיסים סטנדרטיים

הכרטיסים המיוחדים עדיפים כאשר אתה מעוניין להגדיל את מחזור המכירות שלך ואת היקף הלקוחות החדשים במאגר. במקרים מעין אלו עלייך להיות במצב כלכלי טוב תוך נכונות להוציא סכום כספי רב על הכרטיסים, או בביטחון מלא שכעת אכן תגדיל את נפח השוק שלך. על אף המחיר הרב, התוצאה של כרטיסים המעוצבים באופן מיוחד היא מיידית: המגנטים הללו מושכים את תשומת לבו של עובר האורח במהירות רבה ביותר.

 

לסיכום

במאמר זה הובא לפנייך התיאור החיצוני של כרטיסי ביקור מיוחדים והמחירים הצפויים. חשוב לציין כי כרטיסי ביקור מיוחדים אינם מתאפיינים רק בצורה, אלא בשימוש שונה בצבעים היוצר מעין אווירה שונה משל כרטיסי ביקור אחרים ומתאים למתנות לעובדים. ישנם מעצבים שיכולים לעצב לך כרטיסי ביקור ממגנטים סטנדרטיים, עם מראה שאפילו בכרטיס עם שינוי צורה לא ניתן לחזות. הדבר מתבטא באפקט שיוצרים הצבעים והפונטים השונים כאשר הם משולבים יחדיו.